Vyhodnotenie

Prvý ročník "Behu nádeje" bola úspešná športová akcia pre základné školy a verejnosť v Považskej Bystrici, ktorá priniesla šťastného víťaza - 4. základnú školu STRED, Považská Bystrica, ktorá si odniesla putovný pohár a hlavnú cenu - šek na 1205,- EUR. Za túto finančnú odmenu si bude môcť zakúpiť učebné pomôcky na telesnú výchovu a šport alebo zlepšiť podmienky v telocvični alebo na ihrisku.

Všetky kategórie mali svojich prvých 10 bežcov odmenených vecnými darmi od našich sponzorov, za čo im patrí veľké ĎAKUJEME! Celkovo sa zúčastnilo 178 žiakov a 35 dospelých. S organizáciou pomáhalo 49 dobrovoľníkov. Veľké ďakujeme patrí aj neziskovej organizácii Playfwd z USA, ktorá podporila tento program a projekt, ktorý budeme aj naďalej rozvíjať v rámci činnosti OZ Za krajšiu Považskú Bystricu.

Ďakujeme všetkým, čo prišli na BEH NÁDEJE, tým, čo nás podporili a tým, čo nezištne pomáhali počas celého podujatia. Vďaka patrí aj našim milým hosťom - spevákom zo skupiny Acapeople, hokejbalistom z Doubleteamu, hokejistom z NHL a motocyklistom z MK trial, ktorí predviedli nádherné ukážky.

Vydarené športové podujatie prinieslo aj veľa pozitívnych zážitkov, ktoré zostanú v pamäti navždy živé.

Ešte raz veľká VĎAKA a o rok dovidenia!