Obdarovacie vianočné stromčeky

Keďže jesenné práce máme v záhradke hotové, tulipány, narcisy, krokusy a trvalky sú zasadené, môžeme sa venovať už druhý rok charitatívnej činnosti vo forme darčekov pre deti, ktoré to najviac potrebujú.

Minulý rok sa veľmi osvedčil a obdarované deti boli veľmi spokojné, dojaté, šťastné a hlavne vďačné za tie krásne darčeky väčšinou praktického charakteru - šál, čiapka, rukavice, dobrá kniha, bunda, školské potreby, ponožky alebo teplý sveter. Niekde boli pridané aj vianočné pečené dobroty, ktoré dobrí ľudia napiekli, niekde boli aj vianočné vinše, či malý anjelik s prianím ochrany a zdravia. Všetky darčeky boli pripravené s láskou a nádejou na lepšiu budúcnosť obdarovaných.

V tomto duchu budeme pripravovať obdarovacie vianočné stromčeky aj tento rok pre deti, ktoré to najviac potrebujú. Vianočné stromčeky budú umiestnené v Rímskokatolíckom kostole Navštívenia Panny Márie, v Kaplnke Svätej Heleny na Rozkvete, na Mestskom úrade v Považskej Bystrici, vo firme Medeko Cast v Orlovom a v niektorých kostoloch v priľahlých dedinách a mestských častiach.

Vopred vám všetkým úprimná VĎAKA!

Darčeky budú ešte pred Vianocami roznesené na adresy detí tímom dobrovoľníkov z Občianskeho združenia za Krajšiu Považskú Bystricu.


ovs2011-kostol.jpg
ovs2011-medeko.jpg