1. ročník - 2011

ZŠ Považské Podhradie

Aktivity tejto školy Za krajšiu Považskú Bystricu sú neuveriteľné a príkladné....čo všetko sa dá dosiahnuť, keď sa skutočne chce! Táto škola skutočných nadšencov čistoty, poriadku a zveľaďovania bola ohodnotená 1. miestom zaslúžene. Úprimná VĎAKAAAAAAA!!!!! Víťazi sa mohli odviesť autobusom na školský výlet podľa vlastného výberu. GRATULUJEME!!!!!!!!!! Veríme, že v príkladných skrášľovacích akciách budete pokračovať aj naďalej. Ďakujeme a prajeme krásny a nezabudnuteľný výlet!

Čítať viac »

1. ZŠ, Nemocničná

Obrovský kus práce za krátky čas odviedli žiaci na Nemocničnej a vyklčovali 40-ročnú starú zarastenú skalku, úplne vyčistili neprístupné chodníky okolo nej a začali budovať novú skalku, za čo im patrí veľká vďaka! Zaslúžene získali v hodnotení ich diela 2. miesto. Veľa šťastia pri dobudovávaní a nech Vám elán vydrží!

Čítať viac »

Stredná odborná škola stavebná

"Stavbári" veľmi prekvapili a dokázali zmeniť a skrášliť okolie školy, vstup do školy a prekrásne nádvorie. Zaslúžene obsadili 3. miesto v hodnotení škôl. Hurááááááááááááá!!!!!!!! Gratulujeme a veľa šťastia naďalej! Nech sú príkladom aj pre ostatné stredné školy!

Čítať viac »

ZŠ Považská Teplá

V tejto škole žiaci odviedli chvályhodný výkon a kus dobre vykonanej práce. Veríme, že nás tento rok prekvapia, lebo majú veľký priestor na ešte väčšie a výraznejšie skrášľovanie okolia školy. Držíme päste!

Čítať viac »

MŠ Jelšové

Deti sa v sadení kvietkov priam vyžívali a ukázali, že takéto aktivity sú pre nich radosťou. Parádny výsledok a nadšenie detí!

Čítať viac »

MŠ Mierová

Sadenie letničiek a trvaliek pred škôlkou deti privítali s nadšením a elánom a spolu s pani učiteľkami dokázali založiť a vysadiť úplne novú skalku. Vďaka deti!

Čítať viac »

Stredná odborná škola strojnícka

Študenti zo SOŠ strojníckej priložili ruky k dielu a výsledok bol výborný. Nová skalka na zanedbanom mieste, nový vysadený záhon letničiek, to skrášľovalo areál školy. Klobúk dolu! Len tak ďalej! Umiestnenie v prvej trojke uniklo len o vlások! Nevzdávajte sa!

Čítať viac »

Ihrisko v Jelšovom

Dobrovoľníci a OZ Za krajšiu Považskú Bystricu sa pričinili o výstavbu detského ihriska a oddychovej zóny bez nároku na odmenu pre všetky deti a občanov v Jelšovom. Úprimná vďaka všetkým za finančnú i fyzickú pomoc.

Čítať viac »